Cześć!

Nazywam się Amalia Szmajda.

Z pasji i wykształcenia jestem dietetykiem. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Rozwijam się dalej na studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Stale pogłębiam swoją wiedzą opierając się na rzetelnych i najnowszych źródłach.

Moją misją jest pokazanie, że zdrowa dieta nie wyklucza się z prostotą i dobrym smakiem! Pomagam poprawić zdrowie i sylwetkę za pomocą indywidualnie dopasowanej diety i trwałej zmianie nawyków żywieniowych.

Moi podopieczni chudną do 10 kg w 3 miesiące!

Zapraszam Cię do współpracy i osiągnięcia Twoich celów!

Restrykcyjne diety, głodówki i zakazy? U mnie tego nie znajdziesz!

Nie trzeba jeść mniej, aby chudnąć. W moich jadłospisach będzie miejsce na Twoje ulubione dania: kremowy makaron, lody, naleśniki z owocami, a nawet pizzę!

Nie lubię marnować żywności.

Kieruję się zasadą zero waste, więc staram się maksymalnie uprościć listę zakupów wykorzystując większość produktów tak, aby nic się nie zmarnowało. Potrawy, które dla Ciebie przygotuję nie będą czasochłonne, a zakupy do nich zrobisz w każdym większym sklepie.

Endorfiny czerpię ze sportu.

Oprócz dietetyki uwielbiam uprawiać sport, zwłaszcza balet, więc dobrze wiem jak odpowiednia dieta jest ważna w utrzymaniu kondycji i pięknej sylwetki. Jak łączę balet z dietetyką zobaczysz na moim Instagramie.

W czym mogę Ci pomóc?

Dieta dla zdrowia

Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć poziom energii, poprawić wyniki badań lub zapobiec niedoborom, a także nauczyć się komponować zdrową dietę, to z pewnością Ci w tym pomogę.

Dieta odchudzająca

Pomogę Ci zgubić zbędne kilogramy bez głodówek i wyrzeczeń. Dobiorę odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne, które zapewni stopniowy spadek wagi. Nabyte nawyki żywieniowe zmniejszą ryzyko efektu jo-jo. Moi podopieczni chudną do 10 kg w 3 miesiące!

Dieta dla zabieganych

Brak czasu często skutkuje niezdrowymi wyborami żywieniowymi i jedzeniem w biegu. Przygotuję dla Ciebie dietę opartą o szybkie i proste posiłki, które możesz zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. Jadłospis może uwzględniać też zdrowe gotowce.

Dieta dla aktywnych fizycznie

Jeśli chcesz dopasować swój sposób odżywiania do uprawianej aktywności oraz osiągać lepsze wyniki sportowe i sylwetkowe, to chętnie Ci w tym pomogę.

Dieta dla tancerzy

Sama jestem tancerką i wiem jak ważne w tej kwestii jest odpowiednie żywienie. Bazując na własnych doświadczeniach, za pomocą zbilansowanej diety, pomogę Ci utrzymać odpowiednią masę ciała, odzyskać energię na treningach i usprawnić regenerację.

Dieta wegetariańska/wegańska

Diety roślinne są wspaniałą inicjatywą, ale nieumiejętne komponowanie posiłków stwarza ryzyko niedoborów pokarmowych. Przygotowując dla Ciebie jadłospis zadbam o każdy składnik odżywczy oraz wyciągnę to, co najlepsze z roślin.

Dieta w insulinooporności

Przygotuję dla Ciebie jadłospis o niskim indeksie glikemicznym, który ustabilizuję Twoją gospodarkę cukrową, zapobiegnie spadkom energii oraz pomoże w zgubieniu ewentualnych nadmiernych kilogramów.

Dieta w chorobach tarczycy

Ułożę dla Ciebie odpowiednio zbilansowaną dietę, wspomagającą leczenie chorób tarczycy. Spokojnie, nie wymaga to eliminacji połowy dostępnych produktów 🙂

Dieta bez laktozy

Opracuję Twój jadłospis tak, aby mimo eliminacji pewnych produktów nadal był smaczny i różnorodny. W ten sposób unikniesz niedoborów i nie zniechęcisz się do stosowania diety.

KONTAKT

Chcesz wykupić współpracę dietetyczną lub masz jakieś pytania?
Napisz do mnie na maila:

amalia@dietama.pl

Lub odezwij się tutaj:

Darmowa dieta!Zapisz się do newslettera i odbierz swój jadłospis
Zapisz się do newslettera i pobierz prezentDarmowa dieta!