Cześć, nazywam się Amalia Szmajda

Jest magistrem dietetyki o specjalności klinicznej i sportowej. Moją misją jest pokazanie, że zdrowa dieta nie wyklucza się z prostotą i dobrym smakiem! Pomagam poprawić zdrowie i sylwetkę za pomocą indywidualnie dopasowanej diety i trwałej zmianie nawyków żywieniowych.

Stworzyłam markę Dietama i metodę „Jedz lepiej, nie mniej”, którą odkryły już dziesiątki tysięcy osób! Na Instagramie @dietama.amalia_szmajda pokazuję jak komponować zdrowe posiłki, by jeść zdrowo i chudnąć bez wyrzeczeń.

Zapraszam Cię do współpracy i osiągnięcia Twoich celów!

lat doświadczenia

%

zadowolonych pacjentów

sprawdzonych przepisów

Moja wizja

"Jedz lepiej, nie mniej"

Zamiast wykluczać produkty z diety i rezygnować z przyjemności jedzenia, łączę je w odpowiednich proporcjach, tworząc pełnowartościowe i pyszne posiłki.

Lody na diecie? Nie ma problemu! Makaron w kremowym sosie? Zrobię go w wersji fit!

Moje zasady

Indywidualne podejście

Twoje potrzeby stawiam na pierwszym miejscu. Nie korzystam z szablonów – każdą dietę układam od podstaw, dostosowując ją do aspektów, które wymienisz w ankiecie.

Jesz to co lubisz

Nie chcę wywracać Twojej diety do góry nogami. Pomogę Ci włączyć do jadłospisu Twoje ulubione potrawy w zdrowej wersji. Wymień co chcesz jeść, a ja dodam to do Twojego planu. Przykładowe przepisy znajdziesz na moim Instagramie oraz w zakładce Przepisy.

Prosta lista zakupów

Moje diety opierają się wyłącznie na łatwodostępnych produktach, które kupisz w jednym sklepie. Staram się maksymalnie uprościć listę zakupów wykorzystując większość składników tak, aby nic się nie zmarnowało.

Holistyczne spojrzenie

Pomogę Ci zadbać nie tylko o składniki odżywcze w diecie, ale również inne elementy składające się na zdrowy styl życia: aspekty emocjonalne, aktywność fizyczną, nawodnienie i suplementację.

Wiedza i doświadczenie

Chcesz wykupić współpracę dietetyczną lub masz jakieś pytania?
Wypełnij formularz lub napisz do mnie na maila:

amalia@dietama.pl

Lub odezwij się tutaj:

Darmowa dieta!Zapisz się do newslettera i odbierz swój jadłospis